אודותינו

יהודה יוסף, בעל רשיון פנסיוני ונסיון של מעל לשש שנים. מעניק שירות אישי וליווי לתכנון פיננסי ופנסיוני מיטבי למשפחות ויחידים.

הסוכנות הוקמה מתוך אהבה לאנשים ותשוקה לפיננסים והבנה כי יש צורך לחבר בין השניים ולייצר עבור לקוחותינו מעטפת שתסייע להם לתכנן ולהבין את תיק ההשקעות וניהול החיסכון.

בין אם אתם שכירים או עצמאיים, ראיית התמונה הכוללת על ידי גורם מקצועי אחד המתייחס לניהול כסף פנוי ותיק השקעות, חיסכון פנסיוני (כולל גמל והשתלמות) והכנה לפרישה תביא לתכנון מושכל ותוצאות מיטביות עבורך ועבור משפחתך.

השירות שאנו מעניקים הינו ארוך טווח ומייצר מערכת יחסים מתמשכת, מקצועית וסבלנית בה נבחן יחד מעת לעת את התיק הפיננסי, לאור השינויים בחיים, בצרכים האישיים והמשפחתיים ובשוק ההון.

על מנת שנוכל להעניק שירות מקצועי ואובייקטיבי ולייצר פיזור תיק אופטימלי, יצרנו שיתופי פעולה עם הגופים המובילים בישראל – בתי השקעות, חברות ביטוח ואפיקי השקעה אלטרנטיביים.

קצת עלי:

יהודה יוסף, נשוי ללין ואב למיה ובן. לאחר עשור במשרד הבטחון ומתוך הבנה כי יש ביכולתי לסייע לאחרים ולחבר אותם לנושא מהותי, המשפיע על איכות החיים ולעתים לא זוכה לתשומת הלב הראויה בחרתי להגשים חלום.

אני בעל רשיון משווק פנסיוני מטעם משרד האוצר ותואר ראשון בלימודי ביטוח.
בשנים האחרונות ליוויתי מאות בתי אב וכיום מנהל עבור לקוחותיי נכסים בשווי של מעל לחצי מיליארד ש״ח. רבים מלקוחותיי הינם עובדי ופורשי המגזר הציבורי ואני מתמחה בתכנון פנסיוני ופרישה של עובדי מדינה.

השירותים שלנו