השקעות אלטרנטיביות

אולי כבר שמעתם את המונח ״השקעות אלטרנטיביות״. בקצרה – מדובר בהשקעות שלא מנוהלות בשוק ההון ולכן אינן נתונות בהכרח לשינויים התכופים בשוק ובבורסות בעולם. 

וקצת יותר ארוך – לא ניתן לדבר על בניית תיק השקעות ופיזור נכון וחכם, מבלי לקחת בחשבון אחוז מסויים שיושקע באפיק אלטרנטיבי. זהו שוק מגוון שהולך וגדל והיום ניתן למצוא בו גם משקיעים מוסדיים, כמו בתי השקעות המנהלים קופות גמל ופנסיה, שרוצים לחשוף חלק מנכסיהם לאפשרויות התשואה הגלומות בסוג השקעות שאינו בורסאי.

תחת קטגוריה רחבה זו נוכל למצוא – נדל״ן מניב, קרנות אשראי, קרנות גידור, קרנות ריט ועוד. ההשקעה באפיקים אלו מתאימה בעיקר, אך לא רק, ללקוחות בעלי הון פנוי שרוצים למקסם את אפשרויות התשואה על הונם ומסוגלים להשקיע חלק ממנו בתוכניות לטווח בינוני וארוך.
ההשקעה כיחיד באפיקים אלו יכולה להיות מורכבת ומלווה בחששות – איך אדע לבחון ולבחור את העסקה המתאימה? איפה בכלל מוצאים עסקאות ״טובות״?

על מנת שנוכל להעניק ללקוחותינו מגוון הזדמנויות השקעה איכותית, בטווח רחב של תשואה – סיכון ורף משתנה לכניסה להשקעה, בחרנו לייצר שיתוף פעולה עם מספר קרנות מובילות בתחומן, כך שתוכלו לבחור את יחס התשואה – סיכון הרצוי.

יתרון נוסף הינו חשיפה למגוון הזדמנויות ההשקעה, אשר חלקן מיועדות גם ללקוחות שאינם מוגדרים כשירים.

הבחירה באפיק השקעה אלטרנטיבי תעשה לאחר פגישה אישית, בה נכיר ונבחן את תיק ההשקעות שלכם ואת אפשרויות המינוף הקיימות, לצד התחשבות בתכנון כלכלי מקיף, רמות חשיפה וסיכון רצויות וגידור מתאים.

על מנת לבחון אפשרויות השקעה מתאימות עבורך, נשמח להזמינך לפגישה אישית.

השירותים שלנו